Mazury Sport Camp4Kids 2017

Data publikacji: 2017-03-07

Mazury Sport Camp4Kids 2017

W tym roku poraz kolejny zapraszamy dzieci w wieku 6-15lat  na Mazury Sport Camp4Kids 2017!! 

http://kuzniaplywania.pl/pl/text/6/obozy.html

W tym roku przygotowaliśmy dla Was aż 2 terminy wyjazdów w dwóch różnych miejscach!

Początek wakacji:26.06-5.07 OLSZTYN

Koniec wakacji: 23.08-30.08 PASYM

Rozpocznijcie i zakończcie swoje wakacje razem z Nami!!! :) 

 

Wspólne magiczne wakacje!

Kiedy organizujemy obóz dla dzieci, naszym celem jest aby i one poczuły tę magię, którą czuliśmy my będąc w ich wieku na koloniach. Wyjazdu oczekiwało się długie miesiące, a kiedy już nadszedł to była eksplozja radości u wszystkich dzieci, które wsiadały do autokaru jadąc na spotkanie nowej przygodzie.

Aby jednak dzieci kojarzyły wyjazdy obozowe z magią i fajną zabawą, bardzo ważne jest aby pojechały na właściwy obóz. Na taki, po którym zostaną same dobre wspomnienia i głowa wypełniona atrakcjami, i przygodami które tam przeżyły.

Nasz obóz jest bardzo dobrą okazją aby właśnie coś takiego przeżyć. Jeżeli dzieci były już kiedyś na jakimś obozie, ale wróciły zniechęcone i zrażone do następnych wyjazdów, my to zmienimy! Jeżeli jeszcze nie miały okazji być na żadnym wyjeździe, to warto aby na pierwszy pojechały z nami i wróciły radosne i chętne do poznawania świata przez następne podróże.

Stawiamy na jakość, a nie na ilość!

Nie ma żadnych ukrytych kosztów, a wszystkie atrakcje, które czekają na naszych obozowiczów są wliczone w cenie. Kiedy organizujemy obóz dla dzieci oraz dla rodzin, naszym celem jest aby i one poczuły tę magię, którą czuliśmy my będąc w ich wieku na koloniach. Wyjazdu oczekiwało się długie miesiące, a kiedy już nadszedł to była eksplozja radości u wszystkich dzieci, które wsiadały do autokaru jadąc na spotkanie nowej przygodzie.

Do zobaczenia na Mazurach!!!


Komentarze