NAUKA PŁYWANIA DLA PRZEDSZKOLI

               

Kuźnia Pływania serdecznie zaprasza do skorzystania z innowacyjnej oferty zajęć nauki pływania dla przedszkoli. Organizujemy zajęcia z nauki pływania w ramach zajęć przedszkolnych.

Zajęcia pływackie prowadzone są przez profesjonalną kadrę Trenerów, którzy posiadają ogromną wiedze i wieloletnie doświadczenie. Realizujemy zajęcia pływackie z wykorzystaniem najnowszego sprzętu pływackiego, stosując nowoczesne metody nauczania oraz ćwiczenia oparte na grach i zabawach, dzięki temu efektywniej kształtujemy umiejętności pływackie dzieci. Na naszych lekcjach największy nacisk kładziony jest na wyjątkową atmosferę podczas zajęć. Staramy się, aby było radośnie, przyjemnie i zabawnie. Jednocześnie dbamy o to, aby każde zajęcia były intensywne, interesujące i ciekawie urozmaicone, tak aby każdy przedszkolak z zainteresowaniem w nich uczestniczył.

Jesteśmy zdania, że tylko indywidualne podejście daje nam możliwość zapewnienia Państwu świadczeń na najwyższym poziomie, dlatego też do każdej placówki edukacyjnej podchodzimy w sposób indywidualny, , co sprawia ze oczekiwania dyrekcji danej placówki i potrzeby przedszkolaków sa dla nas najważniejsze.

KUŹNIA PŁYWANIA ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY W ZAKRESIE NAUKI PŁYWANIA DLA PRZEDSZKOLI:

OFERUJEMY:
  • Zajęcia nauki i doskonalenia pływania w 2-3 grupach pływackich: 40 min-60min zajęć ( w zależności od wyboru pływalni )
  • opiekę wykwalifikowanych Trenerów pływania z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym
  • sprzęt pływacki niezbędny do przeprowadzenia zajęć w bezpieczny i atrakcyjny sposób: rękawki, makarony, deski, maty pływackie, zabawki, itp.
  • możliwość odrobienia zajęć, niewykorzystanych przez dziecko
  • organizację transportu dzieci z placówki-pływalnię wraz z Trenerami
  • sportowe eventy(festyny,pikniki itp.)

 

Zapraszamy do współpracy i wspólnego pływania z Kuźnią Pływania!!

 Napisz do nas! ­­ Zadzwoń