KUŹNIA PŁYWANIA  współpracuje z placówkami edukacyjnymi w ramach szkolenia pływackiego dzieci i młodzieży:

Misją Szkoły jest zapewnienie uczniom warunków zrównoważonego rozwoju w bezpiecznym środowisku. Pomagamy dzieciom odkrywać i rozwijać swoje talenty w atmosferze wzajemnego szacunku i tolerancji. Kładziemy nacisk na naukę samodzielności ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji potrzebnej do dalszej edukacji. U nas dzieci odnajdują przyjaciół i pasję. To pierwsza placówka na Pomorzu stworzona z myślą o wysoko funkcjonujących dzieciach z autyzmem

 

Szkoła Montessori Latawiec to prywatna szkoła podstawowa w dzielnicy Kamienny Potok w Sopocie. Uczniowie tej szkoły zdobywają wiedzę w sposób indywidualny, w oparciu o oryginalne pomoce naukowe zwane Materiałem Montessori, systemu edukacyjnego znanego i cenionego na całym świecie. Dzięki doświadczonej i zaangażowanej kadrze nauczycielskiej, dzieci nie tylko przyswajają podstawę programową w tempie dostosowanym do ich możliwości, ale też w sympatycznej i sprzyjającej rozwojowi atmosferze uczą się odpowiedzialności i samodzielności.

 

Nastepna placówka edukacyjna znajduje się w spokojnej orłowskiej dzielnicy, w willi otoczonej drzewami i krzewami, z dala od zgiełku ulic i spalin. Dzięki dużemu ogrodowi z własnym placem zabaw dzieci mogą swobodnie bawić się na powietrzu.Za sprawą łatwości podróżowania, internetu i międzynarodowej współpracy zacierają się granice w świecie. Oswajając dzieci z różnymi kulturami placówka ułatwia dzieciom start w globalnej wiosce, dbając jednocześnie, by miały świadomość skąd pochodzą.

    OFERTA DLA PLACÓWEK EDUKACYJNYCH

  

      

Kuźnia Pływania serdecznie zaprasza do skorzystania z innowacyjnej oferty zajęć nauki pływania dla szkół. Organizujemy zajęcia z nauki pływania w ramach zajęć z lekcji wf-u.

Zajęcia pływackie prowadzone są przez profesjonalną kadrę Trenerów, którzy posiadają ogromną wiedze i wieloletnie doświadczenie. Realizujemy zajęcia pływackie z wykorzystaniem najnowszego sprzętu pływackiego, stosując nowoczesne metody nauczania oraz ćwiczenia oparte na grach i zabawach, dzięki temu efektywniej kształtujemy umiejętności pływackie dzieci i młodzieży. Na naszych lekcjach największy nacisk kładziony jest na wyjątkową atmosferę podczas zajęć. Staramy się, aby było radośnie, przyjemnie i zabawnie. Jednocześnie dbamy o to, aby każde zajęcia były intensywne, interesujące i ciekawie urozmaicone, tak aby każdy uczeń z zainteresowaniem w nich uczestniczył.

Jesteśmy zdania, że tylko indywidualne podejście daje nam możliwość zapewnienia Państwu świadczeń na najwyższym poziomie, dlatego też do każdej placówki edukacyjnej podchodzimy w sposób indywidualny,co sprawia ze oczekiwania dyrekcji danej placówki i potrzeby dzieci i młodzieży sa dla nas najważniejsze.

KUŹNIA PŁYWANIA ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY W ZAKRESIE NAUKI PŁYWANIA DLA SZKÓŁ:

OFERUJEMY:
  • Zajęcia nauki i doskonalenia pływania w 2-3 grupach pływackich: 40 min-60min zajęć ( w zależności od wyboru pływalni )
  • opiekę wykwalifikowanych Trenerów pływania z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym
  • sprzęt pływacki niezbędny do przeprowadzenia zajęć w bezpieczny i atrakcyjny sposób: rękawki, makarony, deski, maty pływackie, zabawki, itp.
  • możliwość odrobienia zajęć, niewykorzystanych przez dziecko
  • organizację transportu dzieci z placówki-pływalnię wraz z Trenerami
  • sportowe eventy(festyny,pikniki itp.)

 

Zapraszamy do współpracy i wspólnego pływania z Kuźnią Pływania!!

 Napisz do nas! ­­ Zadzwoń