DLACZEGO MY?

 

Elementy wyróżniające nasz zespół to:

NAJLEPSZE SZKOLENIA PŁYWACKIE

To co wyróżnia nas na rynku to bez wątpienia najlepsze szkolenia pływackie prowadzone w wyjątkowy sposób. Nasz team to wykwalifikowana kadra trenerska, absolwenci i studenci AWFiS, doświadczeni trenerzy i instruktorzy pływania, narciarstwa zjazdowego, żeglarstwa, windsurfingu. Tu nie ma miejsca na przypadkowe osoby. W naszych programach szkoleniowych, wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania i ćwiczenia oparte na grach i zabawach. Do każdego uczestnika szkolenia podchodzimy w sposób indywidualny. Wierzymy, że tylko i wyłącznie takie podejście daje nam szansę na zagwarantowanie szkolenia na najwyższym poziomie.  Zarówno nauczamy od podstaw, jak i doskonalimy już nabyte umiejętności pływackie.

POŁĄCZENIE PASJI Z OGRMONĄ WIEDZA I WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

Klub Kuźnia Pływania  tworzą ludzie z pasją do sportu, którym praca z dziećmi i młodzieżą przynosi wiele radości i satysfakcji. Kuźnia pływania to profesjonalna grupa ludzi, którzy postanowili swoje życie połączyć z przekazywaniem innym swojej wiedzy i pasji , tak aby inni mogli czerpać tyle radości z pływania, co my. Na każdych zajęciach staramy się zarażać sportową pasją. Łączy nas wspólne zamiłowanie do pływania oraz ciągłego doskonalenia się i czerpania maksymalnej przyjemności z pływania na pływalni, wodach otwartych, windsurfingu, żaglach. Nasze wieloletnie doświadczenie pedagogiczne połączone z pasją i ogromną wiedzą, pozwala w 120% zaangażować się w dane szkolenie pływackie i organizację wyjazdów letnich i zimowych.

NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA

W naszym klubie największy nacisk kładziony jest na wyjątkową atmosferę podczas zajęć. Staramy się, aby było radośnie, przyjemnie i zabawnie. Jednocześnie dbamy o to, aby każde zajęcia były intensywne, interesujące i ciekawie urozmaicone, tak aby każdy z zainteresowaniem w nich uczestniczył. Jesteśmy zdania, że stworzenie niepowtarzalnej atmosfery podczas zajęć i treningów, znacząco wpływa na szybsze postępy w szkoleniu pływackim. Zarówno na szkoleniach, jak i podczas naszych wyjazdów, ta niepowtarzalna atmosfera jest odczuwalna na każdym kroku.

BEZPIECZEŃSTWO

Oprócz profesjonalizmu, zaangażowania ,świetnej atmosfery i zarażania sportową pasją podczas zajęć, kładziemy jednocześnie duży nacisk na bezpieczeństwo. Nasze szkolenia pływackie realizowane są wyłącznie na sprawdzonych pływalniach i obiektach, z którymi współpracujemy od paru lat. Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach od 3 do 6 osób. Dodatkowo podczas zajęć Trener przebywa z najmłodszymi w wodzie, dzięki czemu zwiększa się poczucie bezpieczeństwa dzieci w środowisku wodnym. Czuwamy na bezpieczeństwem zarówno na szkoleniach, jak i na naszych wyjazdach letnich i zimowych. Dlatego wszystkie nasze szkolenia i obozy są objęte limitowaną ilością uczestników, co gwarantuje wysoką jakość obsługi i dbanie o każdy szczegół.