O Klubie:              

Firma Kuźnia Pływania to szkoła nauki pływania, która powstała z zamiłowania i pasji do sportu, a szczególnie pływania i propagowania aktywnego trybu życia i wypoczynku. Moje wieloletnie doświadczenie w pracy jako trener pływania nabyte w różnych szkołach nauki pływania, skłoniło mnie do założenia własnej szkoły nauki pływania ponieważ można szkolić dzieci, młodzież, dorosłych lepiej niż robią to inne firmy. Połączenie mojej wielkiej pasji z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem pozwala na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery podczas zajęć i treningów, która znacząco wpływa na szybsze postępy w szkoleniu pływackim.

Kuźnia pływania stawia przede wszystkim na :

  • łączenie wielkiej pasji z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem
  • efektywne szkolenia pływackie wykorzystując nowoczesne metody nauczania i ćwiczenia oparte na grach i zabawach
  • indywidualne podejście do każdego uczestnika szkolenia pływackiego
  • profesjonalizm, zaangażowanie ,świetną atmosferę i   zarażanie sportową pasją podczas zajęć jednocześnie kładąc nacisk na bezpieczeństwo, efektywność zajęć z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu pływackiego, zabawę i postępy w szkoleniu pływackim

 

W naszym klubie największy nacisk kładziony jest na wyjątkową atmosferę podczas zajęć. Staramy się, aby było radośnie, przyjemnie i zabawnie. Jednocześnie dbamy o to, aby każde zajęcia były intensywne, interesujące i ciekawie urozmaicone, tak aby każdy z zainteresowaniem w nich uczestniczył. Stosowane przez nas nowoczesne metody nauczania oraz ćwiczenia oparte na grach i zabawach sprawiają, że szybciej zostają nabyte umiejętności pływackie. Dzięki temu na twarzach dzieci pojawia się uśmiech ,a dorośli szybko zdobywają nasze cenne zaufanie. To wszystko procentuje w szybsze i efektywne postępy w szkoleniu pływackim.

Nauka pływania dla dzieci to świetna zabawa, a dla dorosłych zastrzyk pozytywnej energii.